Володимир Клюцевський став заступником голови Херсонської ОДА

Кабінет Міністрів України погодив призначення Володимира Клюцевського заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Про це повідомив представник Кабінету Міністрів Тарас Мельничук.

За його біографією на сайті ОДА, Володимир Клюцевський народився в Чулаківці на Херсонщині. Він закінчив Харківський державний університет за спеціальністю “Екологія”, Одеський регіональний інститут державного управління й має науковий ступінь кандидата наук із державного управління. У період з 1997 року по 2020 року обіймав різні посади в Херсонській ОДА, поки у 2020 році його не звільнили через причетність до організації концерту в приміщенні ОДА, на якому танцювали напівоголені дівчата. 

У 2020 році стосовно Володимира Клюцевського НАЗК склало чотири адміністративних протоколи, пов’язаних із корупцією:

  • за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (4 справи, об’єднані в одне провадження: 766/14396/20, 766/14395/20, 766/14398/20, 766/14399/20).

З червня 2020 по лютий 2021 року обіймав посаду в Харківській обласній державній адміністрації. З лютого по листопад 2021 року працював в Олешківській міській раді.

Голова громадської організації "Херсон нескорений" Володимир Клюцевський став одним з ініціаторів створення Херсонського хабу в Івано-Франківську, в якому допомагають переселенцям. 

Нагадаємо, у травні Кабінет Міністрів погодив призначення Ярослава Шанька заступником голови Херсонської ОДА.

У січні цього року уряд погодив призначення новим головою Херсонської облдержадміністрації Олександра Прокудіна.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також