Окупаційні війська 24 червня 2026 року знову завдали ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури у Херсоні. Фіксують відключення світла.
Про це повідомив очільник Херсонської МВА Ярослав Шанько.
За його словами, внаслідок російського обстрілу частково відсутня електрика у всіх районах міста.
Фахівці розпочнуть аварійні роботи, щойно дозволить безпекова ситуація.
Також через знеструмлення можливе зниження тиску в мережах централізованого водопостачання.
Раніше голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін писав, що без електропостачання залишилась центральна частина міста. Наслідки ударів зʼясовують.