Чорнобаївські спортсмени вибороли нагороди на відкритому чемпіонаті Миколаївської області з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та турнірі пам’яті заслуженого тренера України Михайла Співака.
Про це повідомили в Чорнобаївській сільській раді.
Змагання відбулися у Новій Одесі та зібрали молодих атлетів із різних громад регіону. Чорнобаївку на цих стартах представляли вихованці тренера Анатолія Базилюка.
Результати спортсменів:
“Кожен із них вийшов на поміст із бажанням показати максимум. Для мене головне — бачити, як вони ростуть, удосконалюються і вчаться боротися до останнього підходу”, — зазначив тренер Анатолій Базилюк.