Ваш донат допомагає нам працювати й далі — для Херсонщини та всієї України.

Важкоатлети з Херсонщини стали призерами чемпіонату Миколаївської області

Поширити:
27 червня 2026 15:59
63
спортсмени, важкоатлети
Фото зі змагань: Чорнобаївська сільська рада/ "Білозерка-Інфо"

Чорнобаївські спортсмени вибороли нагороди на відкритому чемпіонаті Миколаївської області з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та турнірі пам’яті заслуженого тренера України Михайла Співака.

Про це повідомили в Чорнобаївській сільській раді.

Змагання відбулися у Новій Одесі та зібрали молодих атлетів із різних громад регіону. Чорнобаївку на цих стартах представляли вихованці тренера Анатолія Базилюка. 

Результати спортсменів:

  • Світлана Орьовіна (вагова категорія 48 кг) стала чемпіонкою області та срібною призеркою турніру.
  • Яна Орьовіна (вагова категорія 48 кг) виборола срібну медаль чемпіонату та бронзову нагороду турніру.
  • Максим Сєргєєв (вагова категорія 60 кг) здобув золото чемпіонату та срібло турніру.
  • Кірілл Музаффаров (вагова категорія 60 кг) став бронзовим призером турніру.

“Кожен із них вийшов на поміст із бажанням показати максимум. Для мене головне — бачити, як вони ростуть, удосконалюються і вчаться боротися до останнього підходу”, — зазначив тренер Анатолій Базилюк. 

  • У 2025 році херсонські спортсмени вибороли понад 1 200 призових місць на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів