Підтримати нас

У Херсоні відкрили меморіал на місці поховання загиблих героїв АТО. ФОТО

Vgoru
26 грудня 2015 14:07
252
Поширити:

Меморіальний комплекс відкритий у Херсоні на цвинтарі Геологів на ділянці, де поховані шістнадцять військовослужбовців, які мешкали у Херсоні і загинули на Донбасі під час проведення АТО.

Меморіал — це 15 гранітних надгробків у вигляді козацьких хрестів на могилах військових та правоохоронців, загиблих у зоні АТО.

Ініціатором спорудження виступили сім’ї загиблих. Ідея була підтримана міською владою. Проект меморіалу розроблений Українським інститутом національної пам’яті спеціально для Херсона. За словами Вікторії Вагнер, дружині загиблого бійця та директора обласного комунального підприємства «Оберіг», яке також брало участь у створенні меморіалу, проект був створений спеціально для Херсону.

У церемонії відкриття меморіалу взяли участь народні депутати України, представники обласної та міської влади, а також члени сімей і бойові побратими загиблих військовослужбовців.

Оксана Набєгова, мити загиблого працівника міліції Романа Набєгова, зазначила, що задум створити меморіальний комплекс виник ще у лютому цього року.

«На нашому боці воюють герої, які не жалкують свого життя заради усіх нас, заради майбутнього України. І, як це часто буває, гинуть найкращі. Але ми маємо пам’ятати їх, пам’ятати про їх подвиг. І цей меморіал – свідчення пам’яті, яка буде жити вічно», - звернувся до присутніх міський голова Володимир Миколаєнко.

Меморіал освятили священики Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 ${gallery:f5298489b346decc4f11aa944b24f0f1}

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів