З 15 по 20 червня у Херсоні проходитиме Тиждень донорства, присвячений Всесвітньому дню донора крові.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
В ОВА зазначили, що через щоденні російські обстріли у медзакладах міста відчувають гостру потребу в регулярному поповненні запасів крові.
Здати кров можна з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 13:00 в обласному центрі служби крові. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а також обов’язково дотримуватися правил підготовки до донації. Детальні інструкції можна знайти у телеграм-каналі центру.
Потенційним донорам пропонують реєструватися за посиланням.