Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

У Вінниці попрощаються із бойовим медиком із Херсонщини Сергієм Орленком

Поширити:
01 грудня 2025 11:59
249
Сергій Орленко
Сергій Орленко. Фото: Вінницька міська рада

У Вінниці 1 грудня попрощаються з бойовим медиком, уродженцем Херсонщини Сергієм Орленком.

Про це повідомила Вінницька міська рада.

Сергій Орленко народився на Херсонщині. Після втрати батьків разом із братом виховувався у бабусі на Вінниччині. 

Чоловік закінчив медичний університет. До війни він працював у фармацевтичній сфері.

Сергій Орленко приєднався до ЗСУ влітку 2022 року. Він служив старшим бойовим медиком роти 77-ї окремої аеромобільної бригади. Зазначається, що він був на околицях Бахмута, Вугледара, у Часовому Яру та біля Куп’янська.

"Побратими кажуть, що на війні він часто згадував про мене та дітей. Боявся, що найменшенька донечка, якій тільки 2 рочки, не пам’ятатиме його. Мріяв, як звільнятиме свою рідну Херсонщину, як повезе дітей на море в український Крим",  розповіла дружина Сергія Орленка Олена.

Чоловік загинув біля села Загризове Ізюмського району Харківської області. Йому було 37 років.

Сергія Орленка поховають на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

  • Збройна агресія Росії проти України почалася 20 лютого 2014 року. Тоді окупаційні війська анексували Крим і почалися бойові дії на сході країни. Згодом, 24 лютого 2022 року, російські ракети впали на інші українські міста, російська армія РФ вдерлася до України, рухаючись до Києва, Харкова, Херсона, Чернігова, Сум. Наступ почався і на сході, де проходила лінія зіткнення ООС. Окупанти йшли з території Росії, Білорусі та з окупованого Криму.

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів