У першому домашньому матчі року «Дніпро» вириває перемогу. ФОТОРЕПОРТАЖ

11 січня 2022 17:00
916

Херсонський МХК «Дніпро» в регулярному чемпіонаті Української хокейної ліги 10 січня на льодовій арені «Фаворит» приймав «БСФК» (Бровари) та здобув перемогу в овертаймі.

Перший тайм виявився безрезультативним для обох команд. Команди багато атакували, але голкіпери надійно захищали  ворота.

Уже на перших хвилинах другого тайму «Дніпро» залишився у меншості, але саме в меншості херсонці відкрили рахунок та вже за 2 хвилини подвоїли його.

Закинувши дві шайби,  херсонці дещо спослабили атаки. Цим скористалися броварчани, які ще до закінчення другого періоду змогли зрівняти рахунок - 2:2

Третій період змусив  понервувати вболівальників «Дніпра». Уже на початку періоду «БСФК» закинув третю шайбу. Херсонці відігралися лише за хвилину до закінчення матчу, перевівши гру в овертайм.

В овертаймі «Дніпру» вистачило 41 сек, щоб вирвати перемогу. У підсумку рахунок на табло зафіксовано 4:3 на користь херсонського «Дніпра».

Шайби: 1:0 – Попов (Саврицький, – менш.), 22:48. 2:0 – Саврицький (Зайцев), 24:50). 2:1 – Пасманик (Бешаров, Алдамжаров), 30:43. 2:2 – Алдамжаров (Башаров, Пасманик), 35:04. 2:3 – Андрющенко (Іщенко), 44:28. 3:3 – Басков (Ратушний, Кірющенков), 58:53. 4:3 – Сергеєв (Саврицький, Попов), 60:41