Підтримати нас

У Херсоні виявили нелегальних автоперевізників

22 липня 2017 08:00
532
Поширити:

21 липня на майданчику, прилеглому до автостанції «Югь», що на залізничному вокзалі, було проведено перевірку з метою виявлення нелегальних автоперевізників.

В інспектуванні взяли участь представники управлінь Служби безпеки України в Херсонській області, Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим (з дислокацією в м.Херсоні), управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Херсонській області, управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку обласної державної адміністрації та Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки.

У результаті перевірки складено 3 акти  щодо порушення Закону України «Про автомобільний транспорт».

За ініціативи Херсонської обласної державної адміністрації такі перевірки проводитимуться протягом усього курортного сезону.

Нагадаємо, що 20 липня під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Адамчика було проведено нараду міжвідомчої робочої групи з питань протидії нелегальним пасажирським перевезенням на автомобільному транспорті. На ній було прийнято відповідне рішення про перевірку автоперевізників на майданчику, прилеглому до автостанції «Югь».

Херсонська ОДА

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ