У херсонського колаборанта Володимира Сальдо конфіскували будинки, квартири та інше майно

Вищий антикорупційний суд конфіскував статки колишнього народного депутата, ексмера Херсона та колаборанта Володимира Сальдо

Про це повідомляє Центр протидії корупції. 

“Зокрема, йдеться про зареєстроване в Коростишівському районі ПАТ "Каштан", яке займається видобутком декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю. ВАКС також конфіскував 30% транспортної компанії "Дельта Сервіс", – йдеться в повідомленні. 

Також у Сальдо забрали готель та триповерхову будівлю в Херсоні, будинок площею 226 квадрати в Херсоні, квартири в Херсоні та Одесі, апартаменти площею понад 300 квадратів у Ялті, квартиру та два паркомісця в Ореанді, декілька земельних ділянок та автомобіль Volvo XC90.

“Суд відмовився конфісковувати майно, яке записано на доньку Ірину, зокрема зареєстроване в Херсоні ТОВ "Бебко" (мережа автосалонів, яка є дилером автівок Volvo) та зареєстроване в Херсоні ТОВ "Конка", яке займається організацією дозвілля”, – зазначено на Телеграм-каналі Центру протидії корупції. 

У квітні 2023 року в Мін’юсті України повідомляли, що до колаборанта Володимира Сальдо можуть застосувати процедуру заочного засудження і конфіскації, якщо його представники не приходитимуть на судові засідання.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також