У Грузії, в місті Батумі, 15 лютого 2026 року показали документальний проєкт Суспільне.Херсон – фільм "Херсон. Дихай повільно". У розслідуванні розповідають про вплив війни на довкілля та здоров’я людей у Херсоні.
Про це повідомляє "Суспільне.Херсон".
Показ стрічки відбувся в UKR.DIM Batumi. Це простір, у якому з червня 2025 року зустрічаються українці, зокрема й з Херсона, а також платформа для інформаційних, соціальних, освітніх і культурних подій, які об’єднують спільноту в Аджарії.
Переглянути екологічний документальний фільм у просторі зібралися переважно українці, зазначають у Суспільне Херсон.
"В екофільмі представлені думки та свідчення науковців, лікарів, метеорологів, представників громадськості та влади, військових про війну, цілодобові обстріли у Херсоні та їхній вплив на екологію й повсякденне життя жителів міста", – додають у медіа.