Підтримати нас

У червні в Херсоні зафіксували перевищення забруднювальних речовин у повітрі - Гідрометцентр

10 липня 2024 15:25
288
Поширити:
Фото Олександра Корнякова, "Вгору"

Протягом червня 2024 року фахівці зафіксували, що середньодобові концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Херсона були перевищені.

Відповідні дані опублікував Херсонський обласний центр з гідрометеорології.

Перевищення норми відбулось у наступних домішках: діоксид азоту, оксид азоту та фенол.У коментарі “Вгору” начальник Херсонського обласного центру гідрометеорології Юрій Кіріяк повідомив, що ситуація критична, адже певні хімічні сполуки під впливом сонячного світла розкладаються і в повітря потрапляють шкідливі елементи.

За його словами, однією з причин росту забруднювальних речовин у повітрі є пожежі у Херсоні та області.

“Ну і, звичайно, ті високі температури, які призводять до руйнації та розчинення пластику, і все це збирається на поверхні землі. А у зв'язку з тим, що опадів немає, природна фільтрація повітря відсутня”, – додав Юрій Кіріяк.

Перевищення концентрації вищезгаданих домішок у повітрі негативно впливатиме на здоров’я людей. До того ж за прогнозами синоптиків спека протримається ще один-два тижні, підсумував експерт.

  • Нещодавно стало відомо, що на найближчому тижні на погоду Херсонської області впливатиме потужний антициклон з центром над Європою.
  • У зв'язку з переміщенням тропічного повітря з 8 по 15 липня в Херсоні та області очікується надзвичайно спекотна погода: червоний рівень небезпеки. Начальник Херсонського обласного центру гідрометеорології Юрій Кіріяк повідомив, що через таку температуру погіршиться якість повітря.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів