Спортсменка з Херсонщини здобула «бронзу» на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Vgoru
06 жовтня 2023 12:47
355

Спортсменка з Херсонщини Наталія Туришева здобула «бронзу» на Чемпіонаті Європи в складі команди Ж55 з бігу за проходження дистанції 8 км.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

Як зазначають у дописі, змагання проходили серед ветеранів легкої атлетики в категорії Мастерс в італійському місті Пескара.

За інформацією ХОВА, Наталія Туришева – магістрантка освітньої програми «Фізична культура і спорт» Херсонського державного університету. Також Наталія працювала вчителькою фізичної культури в Олешківському ліцеї, зараз продовжує тренувати дітей дистанційно.

Нагадуємо, вихованка ДЮСШ "Спартак" Херсонської міськради Мішель Фесун перемогла на всеукраїнських змаганнях із веслування на байдарках і каное. Вона посіла перше місце на дистанції 500 м та 2 тисячі м.

У Львові на Всеукраїнських змаганнях із легкої атлетики серед юнаків і дівчат першокурсниця ХДУ Діана Мірошніченко виборола два перших місця.