Безоплатна юридична допомога для херсонців та ВПО

Спортсмени з Херсонщини здобули два "золота" на Кубку України з легкоатлетичних метань

Поширити:
22 червня 2026 11:50
105
спортсмени
IV етап Кубка України з легкоатлетичних метань. Фото зі сторінки Херсонської ОВА у фейсбуці

Спортсмени Херсонської школи вищої спортивної майстерності здобули дві золоті медалі на IV етапі Кубка України з легкоатлетичних метань. Змагання відбулися в Олімпійському навчально-спортивному центрі "Конча-Заспа" у Києві.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

За даними Броварської міської ради, у змаганнях взяли участь 140 спортсменів із 11 областей України.

Майстриня спорту України Наталія Овчинкіна виборола перше місце серед молоді з результатом 54 метри 29 сантиметрів.

Кандидат у майстри спорту України Микита Брагінець став чемпіоном серед чоловіків із результатом 61 метр 38 сантиметрів.

Зазначається, що до змагань спортсменів підготували заслужені тренери України Ірина Новожилова та Геннадій Зуєв.

  • У 2025 році херсонські спортсмени вибороли понад 1 200 призових місць на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів