Спортсмени Херсонської школи вищої спортивної майстерності здобули дві золоті медалі на IV етапі Кубка України з легкоатлетичних метань. Змагання відбулися в Олімпійському навчально-спортивному центрі "Конча-Заспа" у Києві.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
За даними Броварської міської ради, у змаганнях взяли участь 140 спортсменів із 11 областей України.
Майстриня спорту України Наталія Овчинкіна виборола перше місце серед молоді з результатом 54 метри 29 сантиметрів.
Кандидат у майстри спорту України Микита Брагінець став чемпіоном серед чоловіків із результатом 61 метр 38 сантиметрів.
Зазначається, що до змагань спортсменів підготували заслужені тренери України Ірина Новожилова та Геннадій Зуєв.
У 2025 році херсонські спортсмени вибороли понад 1 200 призових місць на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.