Сортувати чи не сортувати сміття?

У четвер, 9 вересня о 16:00 відбудеться онлайн-дискусія: "Реформа сфери довкілля: сортування сміття - шлях до кращого життя" з переглядом фільму із добірки Docudays UA "Край електросміття".

Майже 7% від загальної площі нашої країни займають полігони та сміттєзвалища.

В Україні щорічно викидають понад 10 млн тонн сміття, з яких тільки 600 тисяч спалюється чи йде на вторинне перероблення. Що ж з рештою? Вона лежить непідйомним вантажем на наших землях.

У той час Швейцарія переробляє 100% скла, адже якщо не сортувати відходи, то доведеться платити “екологічний податок”, який стягують за кожен кілограм брухту.

У Норвезьких супермаркетах можна зустріти спеціальні автомати, куди можна швидко здати пусту тару й отримати кошти на покупки.

Яких змін чекаємо ми, українці, у реформі сфері довкілля? Як вони допоможуть українцям сортувати сміття?

 Говоритимемо з нашою експерткою Юлією Тищенко, громадською активісткою та керівницею центру екологічної інформації Херсонської обласної бібліотеки ім. Олеся Гончара.

Тож доєднуйтесь до перегляду фільму та обговорення. Перегляд фільму та дискусія за  посиланням:

https://us06web.zoom.us/j/98006868405

Щоб не загубити цю подію, реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/2W3DVQzELjBQm4zM6

І ми надішлемо вам нагадування.

Захід організовано Кіноклубом Docudays UA при Благодійній організації "Фонд милосердя та здоров'я" в партнерстві з “Мережею DOCU/CLUB за реформи” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також