Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

Скільки тендерів на Херсонщині отримала компанія “Автомагістраль-Захід” із Чернівецької області?

Поширити:
04 жовтня 2025 15:49
457
Зображення ілюстративне. Canva
Зображення ілюстративне. Canva

Упродовж 2025 року Товариство з обмеженою відповідальністю “Автомагістраль-Захід” виграло 4 тендери на Херсонщині загальною вартістю понад 166 мільйонів гривень. Проте одну угоду розірвали.

Про це стало відомо з розслідування “Вгору”: “Мільйони на шкільну їдальню. Нова фірма з дорожнього ринку виграла тендер на Херсонщині”.

Загалом, на Херсонщині цьогоріч компанія отримала підряди на:

  • Будівництво нових будинків у Посад-Покровському – 2 тендери загальною – вартістю 40 мільйонів 496 тисяч гривень.

  • Реконструкцію в Херсонській обласній дитячій клінічній лікарні – вартістю понад 102 мільйони 630 тисяч 110 гривень. Але договір розірвали.

  • Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220505/О220502/-Надеждівка – Розлив Херсонського району – 22 мільйони 936 тисяч 416 гривень 10 копійок.

Договір про реконструкцію у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні, який з компанією уклали у червні 2025 року, достроково розірвали у вересні. 

У серпні 2025 року Держаудитслужба розпочала моніторинг закупівлі. Вже у вересні Держаудитслужба рекомендувала розірвати угоду. Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня та “Автомагістраль-Захід” припинили договір за взаємною згодою.

У медіа “Автомагістраль-Захід” пов’язують з колишнім очільником Служби автодоріг Тернопільщини Богданом Юликом. Він не раз фігурував у журналістських розслідуваннях. 

Компанія зареєстрована у Чернівецькій області. У червні 2023 року єдиним засновником фірми став Сергій Юзвішин. Більшість компаній, якими володів чи зараз володіє Юзвішин, медіа пов’язували з Богданом Юликом – через його зв’язки з тодішніми засновниками цих фірм. Йдеться про спортсменів Юрія Сеніва, Андрія Самарика та Олександра Івахіва. Усі вони фігурували в розслідуванні NGL.media про “поділ доріг” на Тернопільщині.

Також з документів розміщених на Prozorro стало відомо, що "Автомагістраль-Захід" виступала субпідрядником у ТОВ “Глобал Білд Інжиніринг”, яке журналісти пов'язують із заступником голови Херсонської ОДА Антоном Самойленком. 

  • У 2025 році “Автомагістраль-Захід” отримала переможних тендерів на понад 1 мільярд гривень. Про це свідчать дані YouControl. Від листопада 2024 року компанія стала співзасновником п’яти консорціумів. Деякі з них вже отримують переможні тендери.

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів