Ваш донат допомагає нам працювати й далі — для Херсонщини та всієї України.

Рятувальник з Херсонщини переміг у "Турнірі захисників"

Поширити:
13 липня 2026 12:12
152
 Євген Шумський. Фото: ДСНС Херсон
Євген Шумський. Фото: ДСНС Херсон

Представник ДСНС Херсонської області став чемпіоном "Турніру захисників", який відбувся у Чернівцях.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Херсонській області.

За інформацією рятувальників, начальник служби радіаційного, хімічного та біологічного захисту ГУ ДСНС України у Херсонській області, підполковник служби цивільного захисту Євген Шумський у складі команди «Черкаські Козаки» виборов перше місце в Чемпіонаті України з футболу серед учасників бойових дій "Турнір захисників".

Змагання, організовані Міністерством у справах ветеранів України, відбулися 11–12 липня в Чернівцях. Вони об'єднали ветеранів війни та чинних військовослужбовців із різних регіонів України.

Фото: ГУ ДСНС у Херсонській області

  • Упродовж 2025 року підрозділи ДСНС у Херсонській області здійснили 1 тисячу 914 виїздів та врятували 83 людини, зокрема шестеро дітей. З початку 2026-го рятувальники залучалися до ліквідації надзвичайних ситуацій 245 разів.
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів