Прикордонники відновили оформлення міжнародних рейсів в аеропорту «Херсон»

З 2 серпня 2020 року в пункті пропуску для авіаційного сполучення «Херсон» прикордонники відновили оформлення пасажирів міжнародного рейсу Херсон – Стамбул - Херсон.

Як повідомляє помічник начальника прикордонного загону, начальник прес-служби Іван Шевцов, для поїздки до Туреччини громадяни України повинні мати при собі паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт громадянина України у вигляді ID — картки та страховий поліс на COVID 19. Туреччина сьогодні входить до «Зеленої зони», тому особи, які прибувають зі Стамбулу, на двотижневу самоізоляцію не відправляються.

А вже з 9 серпня очікується відновлення рейсу на Болгарію, яка наразі перебуває у «Червоній зоні», тому усім пасажирам рейсу Бургас-Херсон необхідно буде пройти двотижневу самоізоляцію та встановити мобільний додаток «Дій вдома».

Прикордонники нагадують, іноземці та особи без громадянства, які прямують на територію України, повинні мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, який покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацію та діє на строк перебування в Україні.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також