Підтримати нас

Прикордонники нагадують про режимні заходи на Кінбурнській косі

14 червня 2017 05:00
693
Поширити:

13 червня 2017 року відкрили пасажирські рейси з Херсона та Миколаєва на Кінбурнську косу, яка знаходиться в межах контрольованих прикордонних районах та на території якої діє прикордонний режим.

Нагадуємо, що у відповідності до встановлених режимних правил, перебуваючи в контрольованому прикордонному районі, громадяни повинні мати при собі документи, що посвідчують особу.

Крім того, з метою запобігання спробам незаконного переміщення на територію України диверсантів, зброї, боєприпасів та вибухівки, посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, в інтересах захисту національної безпеки, а також мінімізації ризиків виникнення терористичних загроз з вересня 2014 року до окремого розпорядження, в зазначеному районі діють додаткові режимні обмеження. У відповідності до них громадянам забороняється проведення авіаційних робіт, полювання, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів, а також проведення інших заходів пов’язаних з випуском та плаванням плавзасобів без інформування прикордонного підрозділу у зоні відповідальності якого проводяться така діяльність. Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години за допомогою факсимільного зв’язку або електронної пошти із зазначенням початку і строку проведення відповідних заходів, прізвище, ім’я ат по батькові учасників заходів.

До того ж в період з 22.00 по 05.00 громадянам забороняється перебування на узбережжі, окрім місць масового відпочинку.

За порушення правил прикордонного режиму передбачена адміністративна відповідальність за статтею 202 КУпАП.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів