Першість на міжнародному турнірі з вільної боротьби здобув херсонець

Автор статті
25 березня 2024 11:30
172
Поширити:

Назар Чапурін із Херсона здобув першість на міжнародному турнірі з вільної боротьби в Естонії “Tallinn open” серед молодих спортсменів.

Про це повідомляє Херсонська ОВА.

Зазначається, що Назар Чапурін – вихованець Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби, він став переможцем турніру серед молодших юнаків у ваговій категорії до 35 кілограмів.

• 16 березня в Одесі відбувся Відкритий кубок "Перше татамі" серед новачків та спортсменів, які раніше не виступали. Вихованці Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №4 посіли призові місця.
  • Нещодавно вихованці Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби, школи вищої спортивної майстерності та фахового спортивного коледжу здобули призові місця на Чемпіонаті України з вільної боротьби, який проходив у Луцьку.