Перший матч другого кола "Кристал" програв. ФОТО

22 березня 2021 08:58
863

У 17 турі Першої ліги Першості України з футболу МФК "Кристал" (Херсон) приймав лідера першості "Агробізнес" (Волочиськ) та поступився з рахунком 1:4.

Після зимової паузи відновилася першість України з футболу в Першій лізі. Херсонський МФК "Кристал", який після першого кола посідає останню сходинку у турнірній таблиці, 19 березня на власному полі приймав лідера першості "Агробізнес" з Волочиська.

Матч розпочався за повного володіння м'ячем гостей. Херсонці переважно виносили м'яч "аби подалі від своїх воріт", але у першій же контратаці відкрили рахунок. Гол забив капітан "Кристала" Олександр Тарасенко. Здавалося, що оновлена команда херсонців ось-ось набуде впевненості та заграє, але дива не сталося,  на перерву команди пішли з рахунком 1:2 на користь «Агробізнесу».

У другому таймі гра дещо зрівнялась. «Агробізнес» скинув оберти, та це не завадило йому забити ще два голи у ворота "Кристала". Тож у підсумку "Кристал" програв з рахунком 1:4.

Наступну гру "Кристал" зіграє в Житомирі 26 березня з місцевим "Поліссям".