Підтримати нас

Оперативна інформація щодо ситуації на Херсонщині (на 01.06, 12:00)

Vgoru
01 червня 2022 10:00
983
Поширити:

Нині обстановка на тимчасово окупованій Херсонської області залишається стабільно важкою. Про це повідомляє Херсонська обласна воєнна адміністрація.

Відсутній мобільний зв’язок та частково Інтернет на території області, яка тимчасово перебуває під окупацією. 

На деокупованих територіях області, у Кочубеївській та Нововоронцовській територіальній громадах, частково наявний мобільний зв’язок. 

Зв’язок з більшістю тергромад встановити не вдається. Окупанти вживають усіх заходів, щоб закрити для громадян України, усі можливі доступи до правдивої інформації. Намагаються підключити Інтернет та мобільний зв’язок через російських провайдерів та операторів.

На території громад, з якими вдалося встановити зв'язок, ситуація змінилась мало – наявне газо – водо – та електропостачання, в більшості громад криза з медикаментами, паливом та продуктами харчування. 

В частині громад та населених пунктів тяжкі наслідки після обстрілів окупантів (зруйновані будинки та комунальні мережі, пошкоджено зв'язок та інтернет). 

За можливості проводиться ремонт мереж та надається допомога населенню волонтерами та благодійними організаціями. Залишається проблема з виплатою пенсій та соціальної допомоги. Потрібен певний час для налагодження зв’язку з громадами.

Робота щодо відновлення мобільного зв’язку та Інтернету українських операторів проводиться.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ