Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

Окупаційні війська перегруповуються на Придніпровському напрямку

Поширити:
25 січня 2026 13:39
276
Зображення ілюстративне
Зображення ілюстративне. Фото: росЗМІ

На Придніпровському напрямку в окупаційній армії проходить перегрупування підрозділів. Також військові РФ здійснюють розвідку узбережжя Дніпра і проток, намагаються налагодити логістику, завдають вогневих ударів по виявлених цілях і населених пунктах на правобережжі Херсонщини. 

Про це повідомили у Силах оборони Півдня України.

За інформацією оборонців, упродовж 24 січня на Придніпровському напрямку російські війська один раз атакували позиції українських захисників у районі Антонівського автомобільного мосту. У Генштабі зазначили, що спроба наступу росіян була невдалою. 

В Інституті вивчення війни (ISW) зазначили, що по українських позиціях на Херсонському напрямку завдають удари оператори безпілотників FPV російського 331-го повітряно-десантного полку та артилерійські підрозділи реактивних систем залпового вогню 1065-го артилерійського полку ПДВ (обидва з 98-ї дивізії ПДВ). 

  • На Придніпровському напрямку російські військові проводять штурми під час сприятливих природних умов – дощу чи туману. Вони намагаються витіснити піхотинців Сил оборони України з лівого берега Дніпра та атакувати острови на Херсонщині.
  • У середньому на Херсонщині фіксують за добу 2-3 штурми військових РФ. Майже щодня окупаційні війська намагаються атакувати позиції ЗСУ біля Антонівських залізничного та автомобільного мостів. Про це в ефірі “Вгору” повідомив речник Сил оборони півдня України Владислав Волошин. За його словами, на Херсонському напрямку російські військові намагаються форсувати Дніпро маленькими групами – по 2-3 людини. 
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів