Підтримати нас

На заможній Херсонщині розвиватимуть "делікатесний" туризм

Автор статті
24 грудня 2019 06:33
360
Поширити:

Таку тему на семінарі-практикумі обговорили представники аграрного та туристичного бізнесів за участю представників проєкту Європейського Союзу «Підтримка розвитку системи географічних значень в Україні» та обласної влади.

Голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв привітав учасників заходу та побажав плідної роботи, повідомляє сайт ОДА.

«Я сподіваюсь, що сьогоднішня зустріч і обговорення приведуть до формування спільного плану заходів на наступний рік, які дозволять нам залучити більше туристів на Херсонщину з інших регіонів України і не тільки», – наголосив Юрій Гусєв.

Представила проєкт ЄС «Підтримка розвитку системи географічних значень в Україні» Валерія Бондаренко.

Головним його завданням є розвиток локального виробництва, підвищення конкурентоспроможності виробників та розбудова гастрономічного туризму в Україні. Проєкт реалізують шляхом створення «гастрономічних маршрутів», які об’єднають локальних виробників, знакові й туристичні об’єкти, зберігши культурну, історичну та гастрономічну спадщину регіону.

В Україні вже створено перший пілотний «гастрономічний маршрут» із назвою «Дорога Вина та Смаку Української Бессарабії», який розробили в Одеській області. У 2020 році за проєктом планується створення ще 2 маршрутів на Херсонщині та в Карпатах.

На зустрічі представники локального бізнесу презентували гастрономічні й туристичні пропозиції, а також напрацювали карту «Херсонська дорога Вина та Смаку».

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ