Станом на квітень 2026 року на обліку в Пенсійному фонді Херсонської області перебуває 1 тисяча 557 людей, які мають статус ліквідаторів або потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду Херсонської області.
З урахуванням проведених перерахунків середня пенсія на Херсонщині зросла на 676 гривень – це на 12,4% більше, ніж торік. Тепер вона становить 6 118 гривень.
В області для постраждалих від аварії на ЧАЕС середня пенсійна виплата збільшилася на 14,7% і складає 7 597 гривень:
Окрім пенсій, 970 жителів Херсонщини, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, отримують компенсацію за пільгове забезпечення харчами. Деяким громадянам надається допомога на оздоровлення та оплачуються додаткові відпустки. Також 63 – користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг. У середньому такі пільги на цей опалювальний сезон становлять близько 1 600 гривень.