Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

На Херсонщині незаконно засудили жителя Каховки Олега Скотаря

Поширити:
24 жовтня 2025 10:43
676
Олег Скотарь
Олег Скотарь. Фото зі сторінки окупаційної прокуратури

Окупаційний Херсонський обласний суд незаконно засудив за “шпигунство” Олега Скотаря. Йому “призначили” 12 років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму.

Про це повідомили в окупаційній прокуратурі.

За версією незаконного слідства, у березні 2024 року нібито збирав дані про переміщення російської військової техніки та особового складу армії РФ. Потім ці дані передавав українській розвідці.

За інформацією Центру журналістських розслідувань, у квітні 2024 року стало відомо, що російські військові викрали 56-річного Олега Скотаря в  місті Каховка Херсонської області

Рідні Олега писали, що на зв’язок він не виходив з 28 березня 2024 року.

Олег Скотарь – підприємець. Він займався встановленням пральних машинок.

  • За даними правозахисників, найбільше місцевих жителів представники РФ викрали на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей, й перемістили їх до захопленого Криму. Там їх утримують без зв’язку із зовнішнім світом у слідчих ізоляторах.
  • За даними Херсонської обласної прокуратури, російські військові незаконно утримують 895 цивільних жителів, захоплених у Херсонській області. Найпоширенішими мотивами незаконного затримання були проукраїнська позиція та підтримка ЗСУ.

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів