Підтримати нас

На Одещині матері полеглого прикордонника з Херсонщини вручили державну нагороду

14 квітня 2024 20:27
532
Поширити:
Фото Держприкордонслужби

На Одещині матері полеглого прикордонника з Херсонщини вручили державну нагороду –  орден «За мужність»   державна нагорода України, орден, який надається для відзначення військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя  .

Про це повідомили на сторінці Південного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Анатолій Іожиця. Фото Держприкордонслужби

24 лютого 2022 року Анатолій загинув у бою з окупаційними військами біля селища Чаплинка Херсонської області.

“04:50 прикордонники героїчно прийняли перший бій з противником безпосередньо на адміністративній межі з окупованою територією Автономної Республіки Крим. Військовослужбовець, попри на ризик для життя, самовіддано боронив свій рідний край”, – йдеться в повідомленні.

Анатолій Іожиця народився 19 серпня 2002 року в селі Макарівка Скадовського району Херсонської області. У 2021 році він вступив до лав Державної прикордонної служби України. Службу проходив в Херсонському прикордонному загоні.

  • 13 квітня родині Івана Лисенка, Володимира Осіннього, Олександра Савельєва передали ордени “За мужність” III ступеня. Вони загинули в бою в “Бузковому парку” на Херсонщині в битві з окупаційними військами.
Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ