Підтримати нас

На Херсонщині навчальний рік розпочнеться у 190 закладах освіти

Vgoru
16 серпня 2023 07:30
1,208
Поширити:

Навчальний рік на Херсонщині розпочнеться у 190 освітніх закладах, зараз триває підготовка. Кількість навчальних закладів, які відновлюють роботу, як і кількість вчителів і дітей, які будуть вчити і вчитися, збілишилася.

Про це повідомив в марафоні "Суспільне. Спротив" перший заступник голови обласної ради Юрій Соболевський, інформує Суспільне.

"У нас збільшується кількість навчальних закладів, які відновлюють роботу і збільшилася кількість вчителів, які включаються у роботу, також збільшилась кількість дітей, які доєднуються до навчальних програм", — сказав Соболевський.

За його словами, минулого навчального року на Херсонщині працювало 166 закладів у онлайн форматі.

"Немає таких умов напевно, як в нашій області. Наша освіта не підкорилася окупаційній владі. Вони не змогли в захоплених закладах створити свою систему освіти. Вони змогли лише створити малокомплектні школи в невеликій кількості", — сказав Соболевський.

Раніше керівник Херсонської міської ради Роман Мрочко повідомив, що Херсонська громада отримала 19 тисяч підручників для учнів шостих класів, як будуть вчитись за програмою "Нова українська школа".

Також відомо, що Мрочко підписав розпорядження про перейменування навчалного закладу в межах політики деколонізації "Загальноосвітню школу – колегіум" № 51 імені Потьомкіна.

 
Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ