Підтримати нас

Лісосмуги Херсонщини бажають відновлювати

Автор статті
01 січня 2020 12:30
673
Поширити:

У 2020 році на Херсонщині спільно з проєктом Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) відновлюватимуть лісосмуги. 

Про це під час селекторної наради розповіла координатор проєкту Оксана Рябченко, повідомляє сайт ОДА.

Проєкт передбачає такі етапи: визначення права власності та користування лісосмугами, обстеження та інвентаризація. Після успішного проведення цих етапів насадження лісосмуг заплановано на жовтень – листопад наступного року, в залежності від агрокліматичних умов, які складуться на той момент.

За словами Оксани Рябченко, після попереднього обговорення і зустрічі з керівництвом області було узгоджено зосередити зусилля проєкту в наступному році саме на Херсонщині, повідомляється на сторінці ОДА.

“Проєкт спрямований на покращення ситуації із землекористуванням і станом земельних ресурсів в Україні, в першу чергу родючого шару ґрунтів. Херсонщина відноситься до зони ризикового сільського господарства і зони особливих кліматичних ризиків. Як міжнародна організація, спираючись на думку українських фахівців, ми розуміємо що Херсонщина – це та область, в якій найшвидшими темпами відбувається руйнування верхнього родючого шару ґрунту”, – заначила Оксана Рябченко.

“Наша ціль – це інвентаризація лісосмуг, їх відновлення, напрацювання моделі для інших регіонів стосовно системної роботи з лісосмугами. Це наші спільні цілі”, – наголосив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв та запропонував створити робочу групу, куди мають увійти представники Держгеокадастру, ОТГ, а також представники проєкту та сформувати план дій.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ