Херсонців запрошують взяти участь у Всеукраїнському правовому диктанті

25 квітня 2018 року на базі Херсонського державного університету (м.Херсон, вул.Університетська, 27) експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України запрошує прийняти участь у “Всеукраїнському правовому диктанті”, який одночасно буде проходити в 24-х областях України. 

"Всеукраїнський правовий диктант" - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати. Проект дає можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.

Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти  публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека.

За результатами проекту буде створена загальна карта правового населення України.

Реєстрація учасників: http://vpd.in.ua/

За додатковою інформацією звертайтесь до Головного територіального упарвління юстиції у Херсонській області за телефоном: (0552) 49-20-01.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також