Підтримати нас

Херсонці на третину збільшили допомогу українській армії

18 грудня 2017 11:09
223
Поширити:

На підвищення обороноздатності української армії мешканці та податкові агенти Херсонщини за 11 місяців 2017 року перерахували до державного бюджету понад 199 млн. грн. військового збору. У порівнянні з відповідним періодом минулого року цьогорічні надходження збору збільшилися на 53 млн. грн. або 36,3 відсотка.

Лідером за обсягами сплати військового збору у відсотковому співвідношенні є платники Херсонської ОДПІ. Їх внесок на допомогу армії складає 132 млн. грн. або дві третини від загальних надходжень військового збору по області. З них майже 95 млн. грн. або 73 відс. перерахували роботодавці та жителі обласного центру. Платники Новокаховської та Генічеської ОДПІ на модернізацію вітчизняних Збройних сил перерахували до бюджету по 48 млн. грн. та 19 млн. грн. відповідно.

Памятайте: військовий збір сплачується у випадку виникнення податкового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб. Таким чином, кожен українець здійснює власний внесок у розвиток та модернізацію Збройних сил України.

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ