Херсонські школярі стали призерами чемпіонатів України зі спортивного орієнтування

21 жовтня 2019 10:00
639

У середині жовтня відбулися два чемпіонати України зі спортивного орієнтування, в яких взяли участь гуртківці Центру позашкільної роботи Херсонської міськради.

Як повідомляє Мост перший відбувся у Полтаві. Сто учасників із 17 регіонів упродовж 6 годин долали визначену дистанцію.

Під час змагань посіли перші місця випускники фізико-технічного ліцею Ілюк Олександр, Зайцева Єлизавета, Шеховцов Андрій.

Другий чемпіонат, присвячений Дню захисника України, відбувся у Києві. У змаганнях взяли участь 726 учасників, 21 команда із 22 регіонів країни. Серед них 13 гуртківців ХЦПР.

В особистому заліку перемогли та стали призерами Данилюк Назарій, Зичков Максим, Бєляєва Катерина, Шеховцов Андрій, Яворський Артем, Рябченко Матвєй.

У загальному заліку серед 21 команди гуртківці Херсонського центру позашкільної роботи посіли шосте місце.

Підготували херсонських орієнтувальників до змагань три тренери: Микола Капара, Олена Капара та Віта Кобець.