Херсонська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру 41-річному керівнику мережі ломбардів, який привласнив чужі вироби з дорогоцінних металів на понад 8,5 млн грн. Його підозрюють у зловживанні службовим становищем в особливо великих розмірах під час воєнного стану.
Про це повідомили у прокуратурі.
За даними слідства, чоловік із 2015 року очолював кілька відділень ломбардів у Херсоні та відповідав за зберігання й облік грошей та цінностей, прийнятих у заставу.

24 лютого 2022 року, у день початку повномасштабного вторгнення РФ, він отримав вказівку передати всі вироби з дорогоцінних металів до Києва для зберігання у центральному сховищі. Проте підозрюваний забрав майно з восьми відділень, але до столиці його не передав і привласнив собі.
Наразі чоловік переховується від слідства.