Карантин – це не канікули: ювенальні поліцейські Херсонщини проводять профілактичні бесіди з дітьми та їх батьками

Щодня у кожному районі Херсонської області інспектори ювенальної превенції патрулюють вулиці, парки, зони відпочинку, прибережні зони та перевіряють виконання громадянами карантинних заходів. Ювенали проводять роз’яснювальну роботу серед дорослих та дітей з метою недопущення порушень ними карантинного режиму. Поліцейські закликають всіх  неухильно дотримуватися запроваджених обмежень задля збереження здоров’я та життя громадян.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Під час патрулювання у Херсоні, Новій Каховці, Новотроїцьку та Голій Пристані поліцейські всього виявили 8 дітей до 14 років, які гуляли на вулиці без супроводу дорослих. Ювенали провели дітей додому, а на батьків склали адміністративні протоколи за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» КУпАП. Тим дорослим і дітям, які були без масок, ювенальні поліцейські роздавали ці засоби індивідуального захисту. Працівники поліції попереджали батьків про необхідність дотримання норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням. Нагадували, що карантин – це не канікули і просили дорослих на власному прикладі демонструвати дітям, наскільки важливо виконувати рекомендації лікарів та правоохоронців.

Всього з початку року працівники поліції склали понад 300 адміністративних протоколів на дорослих, які неналежним чином виконували свої батьківські обов’язки.

А у Новій Каховці поліцейські виявили двох хлопців, які розпивали алкогольні напої в громадському місці. При перевірці документів було встановлено, що одному з них лише 17 років. Неповнолітній пояснив, що алкоголем його пригостив друг. Відносно хлопців поліцейські склали адміністративні протоколи за ст.178 КУпАП (розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях), а відносно повнолітнього громадянина склали адміністративний протокол за ст.180 КУпАП (доведення неповнолітнього до стану сп'яніння).

Поліцейські радять неповнолітнім задля їхньої ж безпеки залишатися вдома, не виходити без нагальної потреби на вулицю, користуватись захисними масками, рукавичками, антисептичними засобами, не збиратись групами та уникати громадських місць.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також