Каховчанка знову виборола призове місце на чемпіонаті України

22 лютого 2022 11:30
1,163

Спортсменка з Каховки Ангеліна Міхеєнко посіла третє місце на чемпіонаті України з легкої атлетики для спортсменів з порушенням слуху.

Розповів про це на особистій сторінці у Facebook директор дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів Руслан Малашенко.

Всеукраїнські змагання спортсменів з порушеннями слуху  проходили з 19 по 21 лютого в  Сумах.

Херсонщину на чемпіонаті  представляла легкоатлетка з Каховки  Ангеліна Міхеєнко. Ангеліна – вихованка тренера  ДЮСШІ Валерія Левченко. На чемпіонаті дівчина змагалася у стрибках у довжину і виборола бронзову медаль.

Це не перша нагорода, яку спортсменка привезе до Херсонщини. На минулорічних чемпіонатах з пара атлетики, які проходили взимкув Сумах, а влітку в місті Бахмут Донецької області,  вона теж здобула бронзу за стрибки в довжину, а на змаганнях з бігу в Бахмуті отримала дві золоті медалі.

Ще в 2018-2019 роках Ангеліна ставала призеркою фінальних Всеукраїнських змагань за програмою Спартакіади «Повір у себе»,  перемагала дівчина і в обласних змаганнях з легкої атлетики.