Який результат показали спортсмени з Херсонщини на чемпіонаті України з легкої атлетики

14 жовтня 2024 20:20
87
Всі фото зі сторінки Нововоронцовської СВА/Вихованці ДЮСШ на чемпіонаті України з легкої атлетики

Команда вихованців Нововоронцовської ДЮСШ брала участь у чемпіонаті України з легкої атлетики, який проходив 12 та 13 жовтня.

Про це йдеться на сторінці Нововоронцовської селищної військової адміністрації.

Зазначається, що змагання проходили серед юнаків та дівчат із 2011 по 2012 років народження.

Команду представляли Аліса Белінська, Ольга Хомяк, Софія Лебідь, Іван Костюченко, Денис Усатий та Владислав Шевченко.

Аліса Белінська в особистому заліку здобула “бронзу”. У командному заліку Нововоронцовська ДЮСШ виборола шосте місце серед 8 закладів ДЮСШ з всієї України.

Спортсмени змагались у таких видах спорту:

• біг 60 метрів;
  • стрибки у довжину;
  • метання мʼяча;
  • біг 500 метрів для дівчат та 600 метрів – для хлопців.

• У Кривому Розі на Відкритому чемпіонаті з кіокушин БуДо карате «Козак Ріг» спортсмен із Херсонщини Максим Каспривский виборов першість.
  • Спортсмен із Херсонщини Назарій Чапурін здобув “золото” на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби у ваговій категорії до 38 кг.