Фіскали перевіряють парковки Херсона

Спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та Управління патрульної поліції в Херсонській області провели рейди парковок автотранспорту на Центральному ринку, вулиці Миру та Привокзальній площі (територія прилегла до комплексу «Анжеліна»), та вздовж будівлі залізничного вокзалу до пров. Заводського.

Під час проведення контрольно - перевірочних заходів учасники рейду з’ясували, що надання послуг з паркування транспортних засобів проводилося без державної реєстрації підприємницької діяльності з порушеннями правил паркування автотранспорту.

Фіскали області склали 3 протоколи про адміністративне правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 - 34000 гривень. Матеріали будуть направлені до суду.

За інформацією, яку повідомили представники КП «Сервіс – Центр» Херсонської міської ради, в 2019 році договори щодо користування та обслуговування майданчиків для паркування уклали 139 суб’єктів господарювання міста Херсона. Такі платники податків мають надавати місця для паркування автівок на платних майданчиках та спеціально відведених автостоянках і сплачувати збір за парковку до бюджету громади.

Станом на 1 липня 2019 до місцевого бюджету Херсона надійшло лише 287 тис. грн. за паркування транспортних засобів.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також