Підтримати нас

Dream ГогольFEST у Херсоні: програма фестивалю

Автор статті
01 вересня 2021 15:00
1,382
Поширити:

У Херсоні 3 вересня стартує фестиваль сучасного мистецтва Dream ГогольFest. Триватиме він 3 дні - до 5 вересня.

Херсонців розважатимуть і навчатимуть на трьох локаціях: Urban CAD, театр ім. Куліша та Олешківські піски. 

Розповімо детальніше про деякі події фестивалю.

Олешківські піски з новим змістом

У суботу, 4 вересня, о 20:00 відбудеться спеціальна подія “…30 із 40…” від режисера Влада Троїцького посеред Олешківських пісків.

Основною темою є переосмислення мандрів Мойсея. Святому знадобилося 40 років поневірянь пустелею, щоб викорінити зі свого народу свідомість раба, відчуття меншовартості та нікчемності. Натомість здобути власну гідність, усвідомлення значущості та цілісності народу. Через такий образ проєкт прагне переосмислити становлення України та її самоідентичності як повноправної, вільної, самодостатньої та самостійної країни.

Дійство проходитиме під музичним супроводом етногурту “ДахаБраха” за участю танцюристів та акторів театру Куліша.

У вартість квитка включений проїзд автобусом туди і назад. Посадка в автобуси буде  4 вересня біля театру ім. Куліша з 17:30 до 18:30. 

Важливо: подія проходитиме просто неба, стільців  не передбачено. Глядачів просять подбати про відповідний до погодних умов одяг, що закриває ноги, закрите взуття та парасольки.

Re:post-опера “LE” 

У театрі імені Куліша 5 вересня о 18:00 пролунає опера Re:post-опера “LE”  режисера Влада Троїцького та формації NOVA OPERA, яка поєднує поезію Лесі Українки з сучасною академічною музикою, live-електронікою та архівними записами голосу  поетеси. 

Опера поділена на мікросцени, що символізують різні стани видатної поетеси та письменниці: від ліричного до бунтарського.

Французи у Херсоні

Під час фестивалю до міста завітають гості із Франції.  Трупа сучасного лялькового театру “Théâtre de la Massue” представить виставу-інсталяцію “THE SMALL THEATRE FROM THE END OF THE WORLD: OPUS Ⅱ” (“Маленький театр з кінця світу: Опус II”). У ній за допомогою ляльок, текстів, сценографії та сучасного мистецтва глядач стає частиною іншого світу, повного метафор і відкриттів.

Виставу покажуть в Urban CADу 4 вересня о 17:00 та 5 вересня о 20:00. Щоб відвідати виставу необхідно придбати абонемент Urban Cad та зареєструватися на подію. 

ВСЯ ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ: 

Абонемент на фестиваль та квитки на події можна придбати - за посилання: https://hochu-bilet.com/afisha/tags/gogolfest 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ