Підтримати нас

Додаткові режимні обмеження в межах контрольованих прикордонних районах

Автор статті
14 квітня 2017 06:23
164
Поширити:

Напередодні Великодніх свят Державна прикордонна служба України нагадує громадянам що в межах контрольованих прикордонних районах діють відповідні режимні обмеження.

Так, відповідно до Положення про прикордонний режим, затверджене Постановою КМУ від 27 липня 1998 року N 1147 усі громадяни України в`їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу, а іноземці, крім документів, що посвідчують їх особу також повинні мати документи, які підтверджують їх законність перебування на території України.

Крім того, водії на вимогу прикордонників повинні зупиняти транспортні засоби подавати для перевірки документи, що посвідчують особу водія і пасажирів та реєстраційний документ на транспортний засіб а також дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

Такі райони встановлені в межах Запорізької області (м. Бердянськ, Бердянський, Приазовський, Приморський, Якимівський райони) та Херсонської області (Новотроїцький, Генічеський, Голопристанський, Каланчацький, Скадовський райони).

Також діють і спеціальні обмеження щодо пересування та ведення діяльності на території Арабатської стрілки біля адмінмежі із ТОТ АР Крим. Перебування, пересування осіб, у тому числі ведення будь-якої діяльності на цій території здійснюється виключно із заздалегідь наданими списками до відповідних правоохоронних органів не пізніше ніж за 10 діб до орієнтовної дати прибуття осіб чи початку ведення діяльності. Після узгодження списків із правоохоронними структурами та за наявністю документів,що посвідчують особу, такі особи встановленим порядком пропускаються на вказану територію.

Прес – служба Бердянського прикордонного загону

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ