Місцева влада міста Буча, що на Київщині, уклала партнерські угоди про співпрацю з чеським містом Челаковіце та Чорнобаївською громадою Херсонської області.
Про це повідомив міський голова Бучі Анатолій Федорук.
Документи підписали під час Конференції з відновлення України, що відбулася у Гданську в Польщі.
Зокрема, місцева влада Бучі уклала угоду про співпрацю з Чорнобаївською громадою Херсонської області в межах національного проєкту “Пліч-о-пліч: згуртовані громади”Національний проєкт "Пліч-о-пліч: згуртовані громади" — це урядова ініціатива, спрямована на налагодження прямого партнерства між спроможними (тиловими) громадами та прифронтовими чи прикордонними територіями, які найбільше постраждали від російської агресії. .
Зазначається, що документ передбачає координацію дій, обмін досвідом та взаємну підтримку між громадами, які зазнали різного рівня впливу від війни.
Також Анатолій Федорук додав, що досягнуто домовленостей про спільну роботу з начальником Чорнобаївської районної військової адміністрації Ігорем Дударем.
Після підписання угоди про побратимство з Челаковіце, що розташоване неподалік столиці Чехії, сторони домовилися розвивати співпрацю в освіті, культурі та обміні досвідом між громадами.
Такі угоди, за словами представників влади, спрямовані на посилення міжнародної співпраці, залучення європейських практик управління та підтримку відновлення постраждалих регіонів України.