Вхід

MKU

Депутати ухвалили проект рішення про приєднання Старої Збур’ївки до Голої Пристані

Рекомендовані Депутати сільради схвалюють проект рішення. Всі фото Ілони Полесової Депутати сільради схвалюють проект рішення.

У вівторок, 23 жовтня,  в селі Стара Збур’ївка та в місті Гола Пристань майже одночасно відбулися сесії місцевих рад. Серед питань, винесених на розгляд депутатів, - схвалення проекту рішення про добровільне приєднання села до територіальної громади міста.

Всі голопристанські депутати одностайно проголосували «за». Старозбур’ївські обранці  теж схвалили проект рішення майже одноголосно. Тільки один депутат, Василь Пиріг, вже «традиційно» проголосував проти.

Дебати навколо приєднання до Голої Пристані знову були бурхливими.

Нагадаємо, підприємець,  депутат сільради Василь Пиріг - один з членів «опозиції», яка агітувала місцеве населення за об’єднання з сусіднім селом, із Новою Збур’ївкою. Ходили по дворах, розповідали «страшилки», що Гола Пристань «все забере собі»,  збирали підписи за об’єднання з сусідами. Слали заяви до обласної ради, облдержадміністрації, до Кабміну про те, що голова Старозбур’ївської сільради та інші депутати дурять людей, займаються маніпуляціями, порушують всі процедури та Закони щодо децентралізації та всупереч думці громади «тягнуть село до міста». 

Тепер Василь Пиріг каже, що йому байдуже з ким об’єднуватися - чи то з Новою Збур’ївкою, чи з Голою Пристанню. Головне для нього в цьому питанні - час. Адже громада вже втратила 15 мільйонів гривень через те, що досі ні з ким ще не об’єдналася. Він кричав, що село буде втрачати гроші далі, адже облдержадміністрація: «чітко вказала, що треба увійти до складу Новозбур’ївської ОТГ». Тому знову не погодить документи про приєднання до Голої Пристані, тому все одно доведеться об’єднатися з сусідами. Знову треба буде проходити всі процедури спочатку і встигнути зробити це до Нового року вже фізично неможливо. А через те село «втратить» наступний рік, нічого з бюджету не отримає.

Голова сільради Віктор Маруняк проводить поіменне голосування.

Ну що ж, подивимося, які нові «аргументи» проти приєднання Старої Збур’ївки до Голої Пристані вигадає Херсонська облдержадміністрація, адже проект рішення передадуть туди на погодження найближчими днями.

P.S. Публікація підготовлена в рамках проекту «Права людини і місцева демократія» за фінансової підтримки Національного Фонду на підтримку демократії (NED). Проект реалізується Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров'я».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Національного Фонду на підтримку демократії.

P.P.S. Безоплатну юридичну консультацію можна отримати в Громадській приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров'я» за адресою: м. Херсон, вул. Б. Мозолевського (колишня Фрунзе), 2, оф. 19. Особистий прийом: вівторок з 10.00 до 15.00. Тел. (0552) 49 60 03, (066) 790 90 21.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее