Підтримати нас

Громадам Херсонщини: Як комунікаційні плани ведуть до розвитку громад

Владислав Наумов
13 травня 2024 17:00
711
Поширити:
Обговорення, документи, плани.
Фото: Pexels

Стратегічні комітети при органах місцевого самоврядування спільно з експертами ініціювали розробку комунікаційних планів для громад, з метою підвищення ефективності взаємодії з громадськістю та партнерами. Основними завданнями цих планів є забезпечення підтримки та розуміння з боку громадськості, ефективна комунікація з партнерами для підтримки проєктів, формування позитивного образу та репутації організації, а також максимізація впливу програм та заходів на відновлення та розвиток регіону​​.

Комунікаційні стратегії включають різні методи активного слухання, групові консультації, а також залучення громадян до процесів вибору спеціалістів та прийняття рішень. Особлива увага приділяється чіткості інформації та адаптації до змін на основі зворотного зв'язку від громад​​.

В рамках комунікаційної стратегії, акцент робиться на підвищенні обізнаності громадян щодо ініціатив та проєктів організації, залученні партнерів та меценатів для відновлення, а також створенні позитивного образу серед громадськості та партнерів. До показників успішності належать кількість опублікованих матеріалів, рівень взаємодії в соціальних мережах, медійне висвітлення, кількість укладених угод, а також обсяги отриманих допомоги та ресурсів​​.

Ці комунікаційні плани відіграють критичну роль у залученні громад до активної участі у процесах відновлення та розвитку, сприяючи створенню відкритого діалогу та ефективного обміну інформацією.

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю Експертного офісу з питань відбудови Півдня України і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ