Лікарі столиці замовили китайські експрес-тести на коронавірус по 325 гривень

Дві комунальні лікарні Київської міської державної адміністрації 11 березня уклали дві угоди з КП «Фармація» Київради про закупівлю експрес-тестів на новий коронавірус загальною вартістю 195 тис грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.

КНП «Київська міська клінічна лікарня №4» замовило 20 упаковок експрес-тестів Bioeasy на коронавірус COVID-19 (інші назви 2019-n Cov та SARS-CoV-2) GICA IgG/IgM №25 YRLG22301025 за 163 тис грн. КНП «Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня» замовило ще чотири упаковки за 33 тис грн. Ціна за упаковку однакова – 8 125 грн.

Виробником експрес-тестів є фірма «Shenzhen Bioeasy Biotechnology Co., Ltd.» (Китай).

На її сайті упаковка таких тестів містить 25 штук. Отже, один тест коштує 325 грн.

Як писали «Наші гроші», днями КНП «Міська клінічна інфекційна лікарня» Одеської міської ради оголосило закупівлю експрес-тестів на коронавірус саме по 325 грн./шт.

Нинішні закупівлі провели без торгів, оскільки їхня вартість не перевищує порогу в 200 тис грн. Товар поставлять до кінця березня та оплатять протягом місяця після поставки.

Нагадаємо, МОЗ 11 березня повідомив, що за його кошти вже придбано 19 600 упаковок швидких тестів на коронавірус COVID-19, що дозволить перевірити понад 90 тисяч осіб.

Раніше заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко повідомив, що 10-11 березня в Україну мають прибути додаткові 50 тест-систем для виявлення коронавірусу COVID-19. Кожна тест-система розрахована на дослідження близько 100 зразків.

Також мер Києва Віталій Кличко повідомляв, що цього тижня в столицю надійдуть 5 тисяч закуплених тест-систем, однак даних про їх вартість та постачальника не навів. На його фото були вищезгадані тести від фірми «Shenzhen Bioeasy Biotechnology Co., Ltd.».

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також