В інтернеті чи реальному магазині? Де купувати техніку

Як тільки ви вирішили придбати техніку, виникає важливе питання: їхати за нею в магазин чи оформити заявку онлайн?

Є десятки “за” і “проти” обох варіантів. Але що ж таки краще, надійніше і безпечніше?

Плюси та мінуси покупки онлайн\офлайн

Кожен покупець приймає рішення з огляду на власні переконання, воно індивідуальне. Але бажано враховувати важливі моменти.

Переваги інтернет-магазинів

За статистикою, більшість українців останніми роками купують техніку саме в інтернет-магазинах. І для цього є поважні причини:

  • Широкий вибір. Асортимент великого інтернет-магазина, такого якstoreinua, навряд чи можна було б виставити у залі. Тут зібрані сотні моделей побутової техніки, гаджетів, товарів для краси й здоров'я, які можна без поспіху роздивитися у зручний для вас час.
  • Простий пошук. Завдяки йому можна легко знайти товар за ключовими словами, категоріями, відсортувати за ціною.
  • Зручність. Прочитати характеристики товару, роздивитися фото, а також зробити порівняльну характеристику різних моделей можна будь-коли і будь-де.
  • Конкурентні ціни. Завдяки меншим витратам на оренду й операційні моменти, онлайн-магазини мають вигідніші пропозиції.
  • Відгуки покупців. Дозволяють отримати повнішу інформацію про певну модель.

Ці переваги забезпечують високі продажі інтернет-магазинам, а також значно полегшують покупцям вибір і придбання техніки.

Плюси покупок офлайн

Купити техніку в реальному магазині краще у кількох випадках. Наприклад, коли очікувати доставку від інтернет-продавця немає часу і бажання. Для деяких покупців краще поїхати в магазин, поспілкуватися з консультантом, потестити представлені моделі, привезти вибрану додому й одразу почати нею користуватися.

Тут вибираємо, там купуємо

Досвідчені покупці вибрали для себе середній варіант придбання техніки, з використанням переваг обох методів. Тобто рекомендується поєднати обидва підходи: провести попереднє онлайн-дослідження, відвідати магазин для перевірки техніки, після чого придбати її в інтернеті.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...