Звичайна холодна вода перетворює їжу на отруту

Ми думаємо, що знаємо про властивості води все. Але в 1969 році рентгенологи несподівано відкрили незвичайну властивість холодної води.

Для певних досліджень рентгенологи хотіли добитися утримання барієвої каші в шлунку на певну кількість часу. Як виявилося, холодна каша покидала шлунок швидше, ніж фахівці встигали налаштувати свою апаратуру.

Зацікавившись цим фактом, вчені почали проводити численні дослідження, в ході яких з'ясувалося, що якщо запивати їжу холодними напоями (ледянои водо або газованою водою з льодом), час перебування їжі в шлунку скорочується з 4-5 годин до 20 хвилин!

Іншими словами, якщо пити холодну воду, то їжа в шлунку надовго не затримується. А це загрожує ожирінням (їжею неможливо насититися), постійним відчуттям голоду і розвитком гнильних процесів у шлунку із-за відсутності нормального переварювання.

Примітно, що на цьому побудував свій бізнес знаменитий "Макдоналдс": коли людина запиває їжу (сендвічі, гамбургери, чізбургери) крижаними напоями, почуття насичення не настає, а, отже, клієнт прийде ще раз.

Ви напевно помічали, що на гарячі напої, такі як чай, каву або капучино в "Макдоналдсі" встановлюють досить високу ціну, їх не включають у комплексні набори і рідко рекламують. Зате крижана фанта чи кола коштують порівняно дешево, нав'язуються плакатами, рекламою, входять у комплексні обіди.

Пити будь-який холодній напій після їжі -величезне навантаження на кишечник. Їжа швидко покидає шлунок, а вся білкова складова залишається в кишечнику і починає гнити. В такому випадку можна отримати запальні кишкові захворювання і дисбактеріоз.

Один з найпоширеніших міфів про холодну воду – вона втамовує спрагу. Однак фізіологи вважаю інакше: холодній воді потрібно набагато більше часу, щоб засвоїться організмом, адже для цього вона повинна нагрітися в шлунку до температури тіла.

Отже, висновок: не пий холодні напої до або після їжі. В ідеалі вся рідина повинна мати кімнатну температуру. Це правило стосується і морозива: якщо є його холодним відразу після їжі – їжа швидко покине шлунок, а білкова складова залишиться неперетравленої.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини