За угодою з прокурором хабарник-податківець отримав штраф в шість разів менший за хабар

Колишній начальник Драбівської Державної податкової інспекції Золотоніського управління Головного управління ДФС У Черкаській області Олександр Зубко, якого правоохоронці затримали при під час отримання хабара, засуджений до штрафу в 17 тис грн.

Про це пише видання «Кропива» з посиланням на вирок Соснівського районного суду Черкаської області від 15 січня.

В жовтні минулого року на той час начальник Драбівської ДПІ Олександр Зубков на стоянці поблизу гіпермаркету будматеріалів «Епіцентр» в Черкассах був затриманий правоохоронцями під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 99 тис. грн. Справа була порушена за ч. 3 ст. 368 ККУ (вимагання та отримання неправомірної вигоди).

Зі справи відомо, що в липні 2019 року податківець повідомив представнику ТОВ «Лани Драбівщини» про можливе порушення використання фірмою 32 га земель історико-культурного призначення, в адмінмежах Шрамківської сільської ради і що в зв’язку з цим планується проведення перевірки.

Як спосіб вирішення питання запропонував надати неправомірну вигоду у вигляді  послуг із сушіння кукурудзи в розрахунку тонна з гектару ділянки, що використовувалася з порушеннями.  В разі виконання такої вимоги, обіцяв вирішити питання непроведення перевірки з начальником Золотоніського управління ГУ ДФС у Черкаській області. В результаті домовленості було досягнуто у вигляді отримання вигоди у вигляді грошей після збору врожаю.

Обумовлена сума кошті вбула передана через посередника, який нібито був необізнаний про хабар. Гроші було покладено до автомобіля, в якому знаходився податківець. З ними він і був затриманий Службою безпеки України.

В ході судового розгляду по суті, між прокурором та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості за ч. 2. ст. 369-2 ККУ (зловживання впливом), яку затвердив суд присудивши обвинуваченому штраф у розмірі 17 тис. грн.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини