WMLinks — допомагає вашому бізнесу рости навіть під час воєнних дій

Компанія Where Are My Links працює над різними задачами з лінкбілдингу з 2019 року. Було багато цікавих кейсів, наприклад, студентська платформа StudyDriver, що зросла втричі по органіці та SEO-метрикам за півроку, або сервіс, який лише на крауді (!) піднявся в ТОП-1 пошуку Google з обмеженим бюджетом і одним типом посилань.

Таких історій вже більше двох сотень. Ви можете ознайомитися з інструментами, робочими алгоритмами, гарантіями та відгуками замовників на сайті https://wmlinks.net/

WMLinks — це кращі спеціалісти з добування натуральних посилань. Аутріч, крауд і сабміти — найефективніші на сьогодні методи лінкбілдингу.

Яким має бути посилання

Побудова посилань на сайт — основа зовнішнього SEO просування, і вона має бути органічною. Комплекс таких гіпер посилань підвищує авторитет домену веб-сайту. Сайти з високим DR користуються «повагою» пошукових систем, тому виходять в лідери видачі.

В ідеальному світі натуральне посилання заробляється через реальне зацікавлення вебмайстра контентом або продуктом, який хочеться поширити на безоплатній основі. Буває, що посилання на статтю — актуальну, цікаву, корисну для цільової аудиторії — справді можна отримати без фінансової мотивації власника ресурсу. Але це має бути контент дуже високого рівня.

Природне посилання на онлайн магазин отримати важче. Приклади зі спонсорованим, платним контентом, афілійованими маркетинговими кампаніями нам не підходять. Поговоримо про те, як рости безпечно та натурально в умовах сурових алгоритмів пошуковиків.

Як зробити посилання на сайт

Найпростіша порада: щоб зробити посилання на сайт якісним, краще замовити послуги у компетентного виконавця. Вам запропонують готові бази з перевіреними сайтами-донорами (та пошук нових), стратегічний підхід, швидкий і продуманий процес, гарантований результат та своєчасну звітність

Як найкраще розмістити посилання на сайт? Придивіться до відомих методів лінкбілдингу: outreach, crowd, submits. Посилання для спеціальних ніш, наприклад, беттінг, гемблінг, едалт, есеїстика, будуються складно, але є певні секрети і механізми у спеціалістів.

Загалом, цитування сайтів підходить для продажу товарів і послуг онлайн, інтернет магазинів, інформаційних продуктів.

Вставити коротке посилання в контент нескладно, складніше знайти підходящий донорський майданчик та домовитись про публікацію. Обов'язково робити періодичну перевірку посилання — чи знаходиться воно на місці. Адже всі «полюють» за вічними посиланнями з необмеженим терміном дії.

Аутріч

Якщо домовлятися з власниками сайтів, веб майстрами, блогерами, рекламними відділами про публікацію матеріалів, можна отримати дві вигоди — якісне зворотнє посилання і приємні умови співпраці: розмістити статтю дешевше, надовше, на велику аудиторію зацікавлених читачів. Побудова таких взаємовигідних відносин називається аутріч.

Успіх аутрічу базується на трьох критеріях:

 • вдало обрати донора по тематиці і метрикам;
 • створити достойний контент;
 • купувати вічні посилання dofollow без атрибуту Sponsored з необмеженим періодом розміщення (замість орендних).

Вартість розміщення вічних лінків залежить від якості сайта-донора, трафіку, типу посилання, тематики, посилальної маси тощо. Досвідчені спеціалісти з аутріч вміють торгуватися і вибудовувати бізнес процеси — це основна з переваг WMLinks.

Крауд маркетинг

Блоги і форуми відповідної тематики добре допомагають у розбудові посилального профілю. Крауд маркетинг потрібен для комунікації з ЦА, донесення інформації про бізнес, зовнішньої оптимізації сайту. Для сайту потрібно забезпечити постійний потік лідів, сформувати хорошу репутацію, а з технічної точки зору — забезпечити натуральний посилальний профіль з правильними анкорами.

Три поради щодо послуги крауд маркетингу:

 • тільки перевірені форуми та онлайн майданчики з модерацією;
 • живі, релевантні, свіжі теми і чисті гілки форумів, виключно проіндексовані сторінки;
 • розміщення мають виконуватись в ручному режимі — це гарантія живого спілкування в ненав'язливій манері саме з тими людьми, які дійсно цікавляться продуктом.

Крауд маркетинг дає перші результати вже через 2—3 місяці. А також підходить для найскладніших ніш. Спеціалістів з крауд маркетингу в Україні слід обирати за кейсами та відгуками клієнтів.

Сабміти

 Для ніш з дорогим і складним добуванням посилань підходять сабміти. Вони забезпечують природне просування і підвищують трастовість сайту. Інформаційні технології, що підходять для розміщення сабмітів, називаються Web 2.0:

 • каталоги;
 • агрегатори;
 • картографічні сервіси;
 • сервіси знижок;
 • відгуки;
 • Wiki-сайти тощо.

Сабміти мають приємні ціни для замовника, прості у виконанні, прокачують впізнаваність бренду і траст компанії, знімають «підозри» пошукових алгоритмів під час росту профілю, урізноманітнюють анкор-ліст. Це своєрідна «подушка безпеки», проте пам'ятайте, що хороших сабмітів мало.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...