Вибираємо дерев'яні ліжка: корисні поради від фахівців

У процесі вибору меблів для сну потрібно брати до уваги багато критеріїв, враховуючи матеріал. 

Одними з найзручніших вважаються дерев'яні ліжка. В інтернет-магазинах України та локальних торгових точках вони представлені в широкому асортименті. Та найкращий вибір на покупців чекає на сайті компанії RoomDepot. Тут ви знайдете продукцію провідних виробників меблів на найбільш привабливих умовах.

Ліжко Афіна ЛЕВ Бук натуральний 160х200 см

3 ключових критерії, як правильно вибрати й купити дерев'яне ліжко в інтернет-магазині

Ліжко має бути міцним, зручним, безпечним. Важливе значення має і його дизайн. Спеціалісти радять починати вибір у перевірених торгівельних точках. У цьому плані найбільш надійним буде вибір меблів у RoomDepot. Це компанія з бездоганною репутацією. Тому якщо замовити дерев'яне ліжко в каталозі інтернет-магазину RoomDepot, то це дозволить зробити безпомилковий вибір. Спеціалісти компанії радять звернути увагу на ключові критерії такого вибору.

Вид деревини

Найкращими для виготовлення меблів такого типу вважаються тверді породи. До них належать в першу чергу дуб, бук та ясен. Проте надійними будуть також ліжка, виготовлені з клена, вільхи та сосни. Ви маєте бути готовими до того, що отримаєте меблі не з суцільного дерева, а зі щита. Але така конструкція є дуже міцною, витривалою та привабливою естетично. Крім того, в даному інтернет-магазині на дерев'яні ліжка ціни суттєво нижчі, ніж в середньому по ринку, саме внаслідок використання щита. Тому на користь такого вибору свідчать такі аргументи:

  • висока якість;
  • естетичність;
  • витривалість;
  • доступність. 

Вид покриття

Для того, щоб вироби із дерева служили максимально довго, необхідно обробити їх поверхню за допомогою спеціальних засобів. Це може бути олія, лак, ґрунтування та фарба. Кожен варіант має свої плюси та мінуси. Зокрема, лак та олія не приховують природню красу текстури дерева. Також вони укріплюють поверхню деревини, проникаючи в її структуру і створюючи захисний шар. Він не руйнується від механічного й температурного впливу. Фарба має аналогічні властивості. Проте вона надає виробу певного кольору. Однак усі ці матеріали ефективно захищають дерев'яну основу.

Фурнітура

Дерев'яне ліжко Рената Естелла 80х190 см Горіх темний, Щит

Від її якості залежить довговічність та зручність експлуатації ліжка. Найкращою є фурнітура відомих виробників. Зазвичай вони використовують жорсткі метали, здатні витримати суттєві навантаження. Завдяки цьому ліжко не зламається, навіть якщо по ньому будуть стрибати діти. Важливо, щоб усі елементи фурнітури супроводжувались сертифікатом та гарантією якості від виробника. Стосується це в ідеалі не тільки підйомних механізмів, а й кожного метиза, до останньої гайки чи болта. Проте перевірити на практиці це дуже важко.

Щоб бути впевненим у якості, безпечності та екологічності вибраних меблів, краще купити дерев'яне ліжко в інтернет-магазині, якому довіряє велика кількість постійних клієнтів. За оцінками експертів та відгуками покупців, меблі з відмінними характеристиками представлені саме в каталозі RoomDepot.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...