«УГВ» без аукціону обрало три турагентства для організації відряджень на 39 мільйонів

АТ «Укргазвидобування» 4 березня оприлюднило звіт про укладену 2 січня рамкову угоду з трьома фірмами про послуги з організації відряджень.

Загальний бюджет закупівлі послуг складе не більше 39,25 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Рамкову угоду на 2020 рік уклали з ТОВ «Тревел центр «Трайм», ПрАТ «Кий Авіа» і ТОВ «Скай Тревел Холдінг Лтд» для подальшого конкурентного відбору під час замовлення послуг. Майбутні переможці відборів візьмуть на себе бронювання квитків і готелів, їх оплату, візовий супровід, страхування осіб у відрядженні та інші необхідні послуги.

Учасників рамкової угоди обрали шляхом аналізу і кваліфікаційного відбору. Головними вимогами до них були суттєвий досвід роботи на даному ринку, безкоштовна цілодобова служба підтримки і наявність «Онлайн Системи Корпоративного Самообслуговування».

Послуги з організації відряджень закупили у зв’язку з виробничою необхідністю та зростанням кількості відряджень, а також для недопущення зриву строків відряджень керівництва і працівників апарату та філій «УГВ». У 2019 році саме за рахунок філій значно збільшилась кількість працівників, які направлялись у відрядження закордон.

Закупівлю провели без аукціону з посиланням на відповідний пункт Регламенту.

Засновниками «Тревел центр «Трайм» є директор Олександр Піголенко і ТОВ «Октава Капітал» ІТ-бізнесмена Олександра Кардакова, Дмитра Рибальченка і Тетяни Андріанової.

У лютому 2018 року «УГВ» замовило цій фірмі аналогічні послуги на рік на 6,40 млн грн.

Основними акціонерами «Кий Авіа» є ТОВ «Кий Авіа Лізинг» і ТОВ «С.Л.В.», кінцевим бенефіціаром яких значиться Володимир Шпак. Міноритаріями також є Володимир Шпак та Михайло Кураченко. «Кий Авіа» разом із компанією «Тікетс Тревел Нетворк Гмбх» (Австрія) є співзасновником квитковим сервісом ТОВ «Тікетс.Юей». Бенефіціарами останнього, крім того ж Шпака, виступають Андрій Інгульський та Сергій Кравець.

«Скай Тревел Холдінг Лтд» на чолі з Мариною Лісовською належить Вірі Корнієнко та Валерії Луйк. Останні двоє також володіють ТОВ «Тревел Енд Маркетинг Лтд».

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини