У Брюсселі заарештували майже 200 екоактивістів

Група активістів влаштувала демонстрацію на автомобільній виставці на знак протесту проти ролі машин у зміні клімату.

У столиці Бельгії поліція заарештувала 185 учасників руху.

Бунт проти вимирання (Extinction Rebellion), які влаштували акцію протесту під час автомобільної виставки, повідомляє Reuters.

У суботу група екологічних активістів влаштувала демонстрацію на автомобільній виставці в Брюсселі на знак протесту проти ролі автомобільної промисловості у викидах CO2, які викликають зміну клімату.

Член і колишній представник групи екоактивістів, Крістоф Мейєрханс, сказав, що акція Extinction Rebellion була спрямована на автомобільну промисловість, представники якої "багато брехали, щоб продавати більше автомобілів".

Один протестувальник, обличчя якого було вкрите чорною фарбою, скандував Shell kills, маючи на увазі нафтову компанію Royal Dutch Shell. Він ліг перед стендом Shell, у той час як інші учасники протесту в масках розмахували логотипами компанії. Поліція затримала 185 демонстрантів. Співробітники служби безпеки на короткий час заблокували доступ у цей район.

Акція "супротивників вимирання" пройшла через кілька днів після того, як Європейська комісія оприлюднила ідеї про те, як фінансувати свій флагманський проект Екологічний курс (Green Deal). Мета цього проекту - перетворити до 2050 року Європейський Союз на зону з кліматично нейтральним рівнем викидів CO2, частково шляхом трансформації автомобільної промисловості.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини