Херсонців запрошують на дискусію з урбаністики за участю мера Львова Андрія Садового

Що таке комфортне місто майбутнього? Як його творити і наближатись до нього, будучи учасником цього неперервного і значною мірою непередбачуваного процесу?

Як зберегти ідентичність та унікальність міста, водночас разом із ним не загубитись безлико на світовій мапі — в динаміці глобалізаційних процесів, перманентного руху ідей, інформації, знань, людей, товарів, капіталу, в умовах змінності способу нашого мислення, соціальних практик, моделей поведінки? Про це повідомляють організатори заходу на сторінці у фейсбуці.

27 серпня о 18:00 у рамках «UrbanTalks: Херсон&Львів» разом з колегами зі Львова ми будемо говорити про стратегії міст, екосистему розвитку міста, просторовий розвиток та низові урбаністичні ініціативи.

Наші гості та спікери:
- Андрій Садовий, міський голова Львова. "Сучасне місто: стратегія ідентичності".
- Олександр Кобзарев, директор Комунальної установи “Інститут міста”. "Успішні стратегії міста. Приклад Львова."
- Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури, головний архітектор Львова. "Міське планування. Архітектурні принципи для Львова."
- Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку. "Екосистема міста. Як перетворити місто в бренд."
- Олександра Сладкова, заступник директора Львівського комунального підприємства “Інститут просторового розвитку”. "Як залучити мешканців до прийняття рішень. Приклад Львова". 
- Ліна Остапчук, директор комунального підприємства “Львівське конференц-бюро”. "Який ефект конференц індустрія приносить для міста?"

Локація: Urban CAD

Атмосфера неформальна.

Вхід вільний і безкоштовний.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини